Przejdź do treści

COVID-19 | Aktualizacja w Klinice Ajurwedy & Ayurveda Institute UK

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

COVID-19

Zaktualizuj 

Ayurvedic Clinic & Ayurveda Institute UK

Z Ayurvedic Clinic, Ayurveda Institute UK i 

Stowarzyszenie Profesjonalistów Ajurwedy UK

 

[/vc_column_text][vc_column_text]

Drodzy przyjaciele

Mamy nadzieję, że mogłeś obejrzeć filmy i przeczytać informacje, które wysłaliśmy na temat środków zapobiegawczych i leczenia objawów COVID-19. Protokół leczenia sprawdza się u pacjentów, którzy go stosowali, dlatego mamy nadzieję, że przekażesz go każdemu w potrzebie, wiedząc, że nie ma skutków ubocznych i jest wielka nadzieja, że ​​Ajurweda i medycyna naturalna zastąpią naszą zależność od leki farmaceutyczne.

Mamy też dobre wieści dotyczące Kliniki i Instytutu. Kontynuując pracę z pacjentami, u których występują objawy COVID-19, jesteśmy również w stanie ponownie oferować konsultacje w klinice za pośrednictwem Skype / FaceTime.

Instytut Ajurwedy nadal działa iw miarę możliwości planuje się organizowanie egzaminów i kursów.

Proszę zapoznać się z poniższymi informacjami.

Aby pomóc zapobiegać rozprzestrzenianiu się COVID-19, pracujemy z mniejszym personelem, z których wszyscy pracują zdalnie, z wyjątkiem wysyłania leków, co odbywa się w bezpieczniejszy sposób

Podczas gdy tak wielu doświadcza obecnie wielkich trudności, wiemy, że ten okres minie i wkrótce będziemy mogli się zobaczyć i być może dzięki temu doświadczeniu żyć w dużo mądrzejszym i świadomym społeczeństwie. Więc proszę, nadal rób wszystko, co możesz, aby wszyscy byli bezpieczni i zdrowi.

[/vc_column_text][vc_column_text]

Konsultacje z Dr Wathsala przez Skype/FaceTime będą odbywać się w następujących godzinach i dniach:

Wtorek – sobota – 9:00 – 17:00

Prosimy o zapoznanie się z poniższymi informacjami, ponieważ w związku z obecną sytuacją zmieniły się nasze praktyki pracy.

Konsultacje przez Skype lub Facetime

Jeśli masz konto Skype, wyślij do nas prośbę o Skype na  rupaayurveda  (jest to również zawarte w otrzymanej wiadomości e-mail z potwierdzeniem). W wyznaczonym czasie zadzwoń do lekarza przez Skype’a, upewniając się, że wideo i mikrofon są włączone.

Jeśli chcesz skorzystać z konsultacji przez FaceTime, o wyznaczonej godzinie, zadzwoń pod numer:  07944 218224

Po konsultacji recepcja kliniki skontaktuje się z Państwem w ciągu 48 godzin w celu zorganizowania przesyłki, instrukcji dotyczących leków ziołowych oraz płatności (można to zrobić kartą przez telefon lub przelewem bankowym).

Pamiętaj, że w przypadku wysyłki leków dostępne są 3 opcje:
  1. Możesz odebrać swoje lekarstwa z kliniki – zostaną umieszczone w pojemniku na werandzie z Twoim imieniem i nazwiskiem. Aby użyć tej metody, musisz określić dzień i przybliżoną godzinę ich odbioru.
  2. Małe paczki mogą być również wysyłane za pośrednictwem skrzynki pocztowej z normalnym czasem dostawy pierwszej klasy (należy pamiętać, że czas dostawy może być nieco opóźniony ze względu na obecną sytuację)
  3. Większe paczki będą wysyłane raz w tygodniu w piątek z poczty

Jeśli doświadczasz lub podejrzewasz u siebie jakiekolwiek objawy koronawirusa i chciałbyś umówić się na konsultację – prosimy o zaznaczenie tego podczas kontaktu z nami, abyśmy mogli odpowiednio umówić się na konsultację.

[/vc_column_text][vc_column_text]

Instytut Ajurwedy w Wielkiej Brytanii

Jeśli jesteś aktualnym studentem Instytutu, będziemy nadal wysyłać Ci filmy e-learningowe i informacje, abyś mógł kontynuować naukę. Teraz może być doskonała okazja, aby zwrócić uwagę na tę naukę. Wkrótce wyślemy informacje o nadchodzących egzaminach i wszelkich przełożeniach, a jeśli zajdzie taka potrzeba, przedłużymy je studentom. Jeśli złożyłeś zapytanie o dołączenie do naszych kursów, wkrótce prześlemy informacje o kursach zaplanowanych na wrzesień 2020. W tej chwili nie jesteśmy w stanie powiedzieć, czy te terminy będą realne. Zgłosimy Twoje zainteresowanie i po ustabilizowaniu się sytuacji wrócimy do kwestii terminów rozpoczęcia i/lub ewentualnych zmian w kursach.

Jeśli jesteście zapisani na kurs masażu w marcu lub czerwcu, po raz kolejny, jak tylko sytuacja się ustabilizuje, powrócimy do terminów i/lub zmian kursów.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]