Przejdź do treści

COVID-19 | Ajurwedyjski protokół leczenia, który znacznie złagodził objawy koronawirusa u naszych pacjentów

[vc_row] [vc_column][vc_column_text]

COVID-19

Ważna wiadomość

Z Ayurvedic Clinic, Ayurveda Institute UK i 

Stowarzyszenie Profesjonalistów Ajurwedy UK

 

[/vc_column_text][vc_column_text]

Drodzy przyjaciele

W tym czasie pracowaliśmy z pacjentami w sytuacjach krytycznych. Wcześniej wysłaliśmy informacje o środkach zapobiegawczych związanych z COVID-19. Od tego czasu zgłosiło się do nas wielu pacjentów zgłaszających poważne objawy koronawirusa z prośbą o pomoc.

Daliśmy im do przestrzegania protokół leczenia, który pochodzi od Charaka Samhita i przyniósł dla nich niezwykłe rezultaty. Dzięki temu zabiegowi złagodzone zostały objawy COVID-19, zwłaszcza najpoważniejsze ograniczenia w oddychaniu, przekrwienie płuc i gorączka.

Z tego powodu uważamy, że konieczne jest dzielenie się tą wiedzą z jak największą liczbą ludzi na świecie. Czyniąc to, jako instytucja i jako firma podejmujemy ryzyko, ale życie i dobro innych jest najważniejsze.

Cały ten protokół leczenia wymaga tylko prostych składników z kuchni, aby był dostępny dla wszystkich. Nie promujemy żadnych leków ani produktów ajurwedyjskich. Zasadniczo wierzymy, że organizm ma wrodzoną zdolność do równoważenia i samouzdrawiania, a używanie starożytnej mądrości do wspierania tych funkcji jest krokiem od polegania na lekach farmaceutycznych i indoktrynacji, że potrzebujemy ich w sposób, w jaki są nam sprzedawane.

Na naszym kanale YouTube znajdziesz objaśniający film wideo i świadectwo oraz pełne pisemne szczegóły protokołu leczenia, a także filmy instruktażowe dotyczące tworzenia i stosowania środków zaradczych w protokole. Kliknij poniżej, aby uzyskać dostęp do wszystkich.

[/vc_column_text][vc_video link=”https://youtu.be/bCanzXV10QY” el_width=”30″ align=”center”][vc_column_text]

W tej chwili nie ma innego systemu leczenia w systemie alopatycznym, poza tymi, którzy są w stanie krytycznym. Nawet wtedy jedynym ratunkiem jest użycie respiratorów wspomagających oddychanie. Stosowanie tego protokołu leczenia nie ma skutków ubocznych i sprawdza się u pacjentów, którzy go stosowali. Krótko mówiąc, nie ma nic do stracenia.

Ten protokół leczenia można zastosować, gdy tylko pojawią się pierwsze objawy, w tym gorączka, objawy grypopodobne, kaszel, przekrwienie, ból gardła, bóle głowy, utrata węchu lub smaku, problemy trawienne, takie jak biegunka i inne powiązane objawy.~953 ~

Proszę udostępnij ten protokół leczenia jak największej liczbie osób, wiedząc, że codziennie słyszymy raporty od pacjentów, że to działa. To naprawdę ważne, abyśmy zebrali zeznania i raporty od wszystkich, którzy śledzą leczenie, ponieważ ostatecznie zachęci to więcej osób do korzystania z niego. Jeśli ktoś, kogo znasz, używa tego protokołu, radzimy, abyś był jego doradcą i inicjował regularne kontrole, aby zobaczyć, jakie są jego postępy. Jeśli masz informacje o osobach, których objawy znacznie się poprawiły, wyślij nam e-mail z informacjami na ich temat. Może być całkowicie anonimowy. Jest to jeden ważny sposób, w jaki wszyscy możemy przyczynić się do całości.

[/vc_column_text]Obejrzyj wideoPobierz pełny protokół leczeniaSkontaktuj się z nami[/vc_column][/vc_row]